מפיץ ריח חשמלי לבניין

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיץ ריח חשמלי לבנייןאחד הדברים שמשפיעים על התחושה של אנשים במקום מסוים הוא הריח במקום. כאשר יש ריח לא נעים, אנשים מקבלים תחושה לא נעימה ולא רוצים להישאר באותו מקום. מפיץ ריח חשמלי לבניין מאפשר להנות מבניין נעים עם ריח טוב ותחושה טובה. על מפיץ ריח חשמלי לבניין נרחיב במאמר הבא. 

 

מהו מפיץ ריח חשמלי לבניין?

המפיץ ריח חשמלי הוא מתקן חשמלי המבוסס על סוללות או על חיבור לחשמל ומפזר ריח נעים בחלל בו הוא נמצא. מפיץ הריח לוחץ על הספריי ומרסס את הריח הנעים ברחבי החלל בהתאם לכמות הפעמים ולתדירות שאתם תבחרו. כך תוכלו להתאים את הפצת הריח לצרכים שלכם ולרצונות שלכם ולהתאים אותה לגודל החלל. מלבד למפיץ ריח חשמלי לבניין ניתן לבחור במפיץ ריח רגיל, אך ההמלצה היא לבחור במפיץ ריח חשמלי שיפעל באופן אוטומטי. 

מה היתרונות של מפיץ ריח חשמלי לבניין?

למפיץ ריח חשמלי לבניין יש מספר יתרונות שונים. ריכזנו לכם את המרכזיים בהם- 

  • חיסכון בחשמל- מפיץ ריח חשמלי הוא מכשיר חשמלי שצורך מעט מאוד חשמל. לכן, אין מה לחשוש מפני העלאת חשבון החשמל. כמו כן, ניתן לחבר את מפיץ הריח למזגן ולהפיץ את הריח על ידי האוורור של המזגן. 
  • השקעה לטווח ארוך- כאשר רוכשים מפיץ ריח חד פעמי ניתן להנות מהשקעה חד פעמית לטווח ארוך. לעומת מפיצי ריח חד פעמיים, מפיצי ריח חשמליים הם רב פעמיים ויש לקנות אותם פעם אחת. כאשר מילוי הריח נגמר ניתן לקנות מילוי חדש ואין צורך ברכישת המתקן כולו. רכישת מילוי היא הוצאה נמוכה יותר מאשר רכישת מפיץ ריח חדש ולכן מדובר בהשקעה משתלמת. 
  • תבחרו את הריח המועדף עליכם- מפיץ ריח חשמלי מגיע במגוון ריחות כך שתוכלו לבחור את הריח המועדף עליכם. רוצים ריח של פירות? ריח של פרחים? ריח של תבלינים? תוכלו לבחור בריח שאתם אוהבים מבין מגוון ניחוחות אפשריים ולהנות מריח נעים ואווירה טובה. 
  • התאמה למרחב- מפיץ ריח חשמלי הוא מפיץ ריח שמגיע במגוון גדלים וסוגים. ניתן לבחור מפיץ ריח שמתאים לחלל בהתאם לפרמטרים שונים כמו שטח החלל, האוורור בחלל ועוד. 
  • אקולוגי- מפיץ ריח חשמלי נחשב למכשיר אקולוגי. כאשר בוחרים במפיץ ריח רגיל וחד פעמי, כל פעם צריך לקנות מפיץ ריח חדש ולזרוק את מפיץ הריח הישן. כך אנחנו זורקים חומרים מזהמים לסביבה. לעומת זאת, כאשר בוחרים במפיץ ריח חשמלי אין צורך לזרוק אותם וניתן לרכוש את חומרי המילוי בלבד. 

 

כיצד נבחר מפיץ ריח חשמלי לבניין?

קיימים סוגים שונים של מפיצי ריח חשמליים לבניין. לכן, כאשר בוחרים מפיץ ריח חשמלי יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים. קודם כל בחרו את הריח שאתם מעדיפים. כפי שציינו, מפיץ ריח חשמלי לבניין מגיע במגוון ניחוחות כך שתוכלו לבחור את הריח המועדף עליכם. פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שטח החלל. קיימים מפיצי ריח בגדלים שונים שמתאימים לחללים בגדלים שונים. ככל ששטח החלל גדול יותר כך יש צורך במפיץ ריח גדול יותר. על מנת לחשב את שטח החלל יש למדוד מידות אורך, מידות רוחב ולהכפיל. חשוב לוודא שאתם מחשבים את שטח החלל ולא את ההיקף שלו מאחר שמפיצי ריח מתבססים על שטח החלל. 

פרמטר חשוב נוסף הוא יכולת האוורור של החלל. כאשר בוחרים מפיץ ריח חשמלי יש לקחת בחשבון את יכולות האוורור במקום בו תתקינו את מפיץ הריח. כלומר, חשבו האם אתם מתקינים את מפיץ הריח במקום עם חלונות או במקום עם מערכת אוורור פנימית? 

עוד פרמטר חשוב בבחירת מפיץ ריח חשמלי הוא  שטח הפנים הנחוץ להתקנת המכשיר. את מפיץ הריח יש להתקין על גבי הקיר וחשוב לוודא שיש מספיק מקום להתקנתו. ככל שגודל החלל גדול יותר כך יש לבחור מפיץ ריח גדול יותר ויש צורך לשמור שטח פנים גדול יותר להתקנתו. לכן, חשוב לוודא שיש לכם מקום להתקין את מפיץ הריח לבניין. 

לבסוף, קחו בחשבון את העלות של מפיץ הריח אל מול התועלת שלו. כפי שציינו, קיימים מפיצי ריח שונים וכך גם המחירים שלהם שונים. תוכלו למצוא מפיצי ריח חשמליים במחירים נוחים שמספקים תועלת מצוינת. לכן, לפני שאתם ממהרים לקנות מפיץ ריח חשמלי לבניין בררו כמה הוא יעיל, מה התחזוקה הדרושה לו ועוד. 

למה צריך מפיץ ריח חשמלי לבניין?

לחוש הריח יש השפעות רבות על התחושה שלנו. הריח הוא אחד החושים שמשפיעים על מצב הרוח שלנו באופן לא מודע. כאשר מריחים ריח רע, הריח גורם לנו באופן כמעט מידי לתחושה לא נעימה ולרצון ללכת מאותו המקום בו הרחנו את הריח. לעומת זאת ריח טוב יכול להשפיע עלינו באופן הפוך ולגרום לנו להנות ואף להרגיש חיבור במקום מסוים. לדוגמא, אנשים שמריחים את הריח של הבישול של אמא שלהם באופן מידי יחושו חיבור למקום בו הם הריחו את הריח האהוב. כך גם לגבי זוגיות. אנשים רבים יחושו קרבה לבן זוג שהם אוהבים את הריח שלו. 

כאשר נכנסים לבניין ומריחים ריח לא נעים, הרושם שלנו על הבניין והתחושה שנחוש יהיו שליליים. לעומת זאת, ריח נעים בכניסה לבניין יגרמו לנו לתחושה נעימה ולרושם טוב על הבניין. בין אם מדובר בבניין מגורים או בבניין עסקים, חשוב שהרושם בכניסה לבניין יהיה חיובי. לכן, על מנת להתמודד עם ריחות לא נעימים שעלולים להיכנס לבניין ולתת תחושה נעימה לכל מי שנכנס ניתן להתקין מפיץ ריח חשמלי לבניין. כך תוכלו לבחור במפיץ הריח המתאים ביותר לחלל הבניין עם ריח נעים שיגרום לכל מי שעובר בבניין תחושה טובה ונעימה. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: