מפיץ ריח חשמלי מומלץ

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיץ ריח חשמלי מומלץמחפשים מפיץ ריח חשמלי מומלץ? הגעתם למקום הנכון. מפיצי ריח כבר מזמן לא כאן רק בשביל "היופי". מפיצי ריח נחשבים לכלי שיווקי בעולם העסקים מעבר לכל היתרונות הנוספים. ישנם סוגים שונים של מפיצי ריח, כל דגם הוא בעל ייחודיות שונה ואורח חיים משתנה. כאשר אנו בוחרים מפיץ ריח חשמל מומלץ נרצה לבדוק בצורה היקפית את כל היתרונות והחסרונות של אותו דגם, רק כך נוכל לקבוע האם הדגם מומלץ. 

 

על רגל אחת – מה זה מפיץ ריח חשמלי?

מפיץ ריח חשמלי היא מערכת עם תא ייחודי למילוי ארומות שונות הניתנות לבחירה. לרוב יחידות המילוי יהיו מבוססות על שמני צמחים שונים כמו נענע, תפוז, רוזמרין וכן הלאה. מפיץ הריח פולט החוצה את אדי הריח ובהתאם לעוצמת המכשיר הוא מגיע לשטחים רחבים יותר. 

איך בוחרים מפיץ ריח חשמלי מומלץ?

כאשר אתם בוחרים מבין הדגמים המופיעים בחנות או בקטלוג יש לקחת בחשבון שלושה דבר:

  1. שטח פיזור – שטח פיזור הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שיקבעו אם מפזר הריח יעבוד בצורה טובה או לא. עליכם להתאים את שטח הפיזור בהתאם לחלל החדר המדובר. מפיצי ריח מפיצים בגדלים שאינם קבועים, יהיו דגמים מותאמים לשטח של 20 מ"ר ויהיו דגמים שיכולים להגיע למעל 1,000 מ"ר. השטח אינו הפרמטר היחיד לעוצמה של שטח הפיזור. לדוגמא, בחללים עם ריחות לא נעימים נרצה עדיין לבחור דגם עוצמתי על אף שהוא ביחס גדול לחלל.
  2. יחידות מילוי – לכל מפיץ ריח מקצועי וחשמלי יש יחידות מילוי אותם צריך לרכוש בכל פעם שנגמרת האספקה. ברכישה הראשונה תקבלו יחידות מילוי בתוספת למוצר עצמו. יחידת המילוי גם היא מגיעה בגדלים שונים לפי מ"ל עד ליטרים. מפיץ ריח פשוט לחלל קטן ואפילו לרכב ידרוש יחידת מילוי של 50 מ"ל, בעוד מפיצי ריח לשטחים גדולים ידרשו 500 מ"ל עד ליטר.
  3. גודל – דגש נוסף וחשוב שצריך לקחת בחשבון הוא גודל מפיץ הריח. ככל שמפיץ הריח ייעודי לשטח גדול יותר, גודל המוצר יהיה בהתאם. עליכם לקחת בחשבון אם זה משנה לכם או לא מפאת תפיסת המקום. מפיצי הריח תלויים על הקיר או כאשר מדובר על מפיצי ריח מזעריים, ניתן להטמין אותם במקומות ייעודיים. בכל מקרה בו גודל מפיץ הריח הוא מעל למבוקש, תוכלו במקום לרכוש שני מפיצי ריח בגדלים בינוניים ולהציב אותם בשני קצוות החדר.
  4. התקנה – כיום יש תוכניות חדשות המאפשרות לכם לתלות את מפיץ הריח גם במקומות לא גלויים – לדוגמא בתוך מערכת המיזוג. כמו כן, עליכם לוודא האם ניתן לתלות את מפיץ הריח על הקיר, האם מדובר על מוצר קטן יחסית שיכול לעמוד על מדף ובנוסף, תמיד נרצה לבדוק האם מפיץ הריח עובד על סוללות, מפיץ נטען או עם אפשרות חיבור לנקודת חשמל.

 

דגמי מפיצי ריח מומלצים:

מפיץ ריח חשמלי מומלץ הוא עניין של טעם והיצע. חברות מותג רבות מספקות דגמים שונים אשר לכל אחד יש את הייחודיות שלו. הייחודיות יכולה לבוא לידי ביטוי בארומות מיוחדות, פיצ'רים נוספים כמו נורית חיווי ומחיר. החברות הבולטות בתחום הן InnoGear, Asakuki, Exqline ועוד. שימו לב האם יש למותג בו אתם בוחרים תחום התמחות מסוים לפי גודל מפיץ הריח. לדוגמה, חברת InnoGear היא עם התמחות למפיצי ריח גדולים. ריכזנו לפניכם שלושה דגמים מומלצים:

  1. מפיץ ריח Aroscent Wall – מדובר על מערכת ריח מתקדמת לחללים בינוניים וגדולים. הייחודיות של המערכת היא ההתאמה למסעדות ובתי מלון. המערכת ממוקמת ופועלת דרך מערכת המיזוג, ניתן כמובן לתלות אותה על הקיר. שטח הכיסוי של מפיץ הריח עומד עד 500 מ"ר.
  2. מפיץ ריח ARO – מפיץ ריח המתאים לחללים קטנים עד בינוניים. לרוב נמצא את מפיץ הריח בחנויות ומשרדים, לעיתים גם בבתים פרטיים. שטח הכיסוי עומד על עד 100 מ"ר, ניתן לתלות את מפיץ הריח על גבי הקיר – העיצוב נעים לעין והמוצר מתחבר לרשת חשמל.
  3. מפיץ ריח AROMAX – מפיץ ריח ייעודי למלונות, חנויות עם שטח גדול ואזורי קבלה. ניתנת שליטה מלאה על עוצמת הריח וזמני הפעולה. מפיץ הריח הנוכחי עם כיסוי שטח של עד 500 מ"ר, אמנם הוא יחסית גדול אבל נחשב למבין הדגמים האיכותיים.

כמה עולה מפיץ ריח חשמלי מומלץ?

טווח המחירים של מפיצי ריח חשמליים נעים בטווח רחב כאשר הפרמטר העיקרי שקובע את המחיר הוא כיסוי השטח של המוצר. המחירים יכולים להתחיל מכ-120 ש"ח ולהגיע לעלות של 1,200 ולעיתים גם יותר. בנוסף לעלות המוצר עצמו, עלינו גם לדעת כמה עולה התחזוקה של מפיץ הריח – החלפת יחידות מילוי. כן, רכישת מפיץ ריח חשמלי מומלץ זאת התחייבות, ללא יחידות מילוי מפיץ הריח לא מבצע את העבודה כראוי. יש לקחת בחשבון עלויות של החלפת סוללה אם הדגם דורש זאת (מספר שקלים בודדים), עלויות חשמל (עלויות לא מורגשות) וכמובן, יש לבחור את המותג המתאים כדי להבטיח אורך חיים ממושך. 

אז מה המחיר של מפיץ ריח חשמלי מומלץ? המחירים עד כיסוי שטח של 200 מ"ר ינועו בטווח 120-300 ש"ח. מפיצי ריח חשמליים עם כיסוי שטח של עד 200 מ"ר עד 600 מ"ר ינועו בטווח מחירים של 550-1,200 ש"ח. עלות יחידות מילוי היא מינורית יחסית, תדירות ההחלפה אינה גבוהה במיוחד כל עוד אתם קובעים זמנים קבועים למפיצי הריח. העלויות נעות בין 20 ש"ח ליחידה קטנה ועד כ-300 ש"ח עבור יחידת מילוי 1,000 מ"ל. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: