מפיץ ריח חשמלי מעוצב

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיץ ריח חשמלי מעוצבמפיץ ריח חשמלי מעוצב הוא מפיץ ריח שגם מפיץ ארומות נעימות וגם נעים לעין – אנו למעשה עובדים על שני חושים: חוש הראייה וחוש הריח. שיווק חושי הוא מבין האלמנטים הבולטים בתחום העסקים ויש לכך סיבה מוצקה – השפעות פסיכולוגיות. נכון, מפיץ ריח לא מאופיין רק עם עסקים אבל ההשפעות הפסיכולוגיות נכונות גם לעצמאיים ואנשים פרטיים שרוצים לחזור הביתה לתוך הרגשה טובה.

 

מהו מפיץ ריח חשמלי מעוצב?

מפיץ ריח חשמלי מעוצב הוא מכשיר שניתן לחבר לנקודת חשמל באמצעות כבל או ישירות למערכת החשמל או סוללה נטענת. מפיץ ריח חשמלי מעוצב לרוב יגיע בגדלים שונים, לרוב מפיץ ריח קטן יחסית. בכל פרק זמן קבוע או באופן תמידי מפיץ הריח מפזר ריחות בחלל החדר בהתאם לבחירת המשתמש. מפיץ ריח בנוי לרוב מגוף מכשיר נפתח למילוי שמנים אתריים.

ישנם לחצנים שונים על מפיצי ריח כדי להפעיל את המכשיר, כדי לווסת את הפצת הריח, הצבת טיימר ופונקציות שונות אשר יקלו עליכם בשימוש. מעבר לכך, קיימת נורית חיווי שמטרתה לתת התראה כיחידת המילוי עומדת להיגמר. כן נדרשת תחזוקה מינימלית בשימוש במכשיר כמו הוצאות חשמל והחלפת יחידות מילוי. 

 

איך בוחרים מפיץ ריח חשמלי מעוצב?

נתייחס לשני היבטים, התאמת מפיץ הריח ביחס לגודל החדר והתאמת עיצוב. תחילה, כדי להתאים את מפיץ החדר לגודל החדר שלכם יש להכפיל את רוחב החדר כפול אורך החדר – התוצאה שנקבל משקפת את גודל החדר במ"ר. לכל מפיץ ריח חשמלי מודגש במפרט טכני את יחס הפצת הריחות גם במ"ר. חשוב להדגיש, אנו תתמיד ממליצים לבחור במפיץ ריח שהוא מעט יותר מהגודל הנדרש כיוון שיש משתנים שונים שעשויים להשפיע על תפקוד מפיץ הריח. לדוגמא, אם אתם גרים באזור תעשייה, אם יש לכם בעלי חיים וכן הלאה.

ההיבט השני הוא העיצוב. יש עיצובים שונים למפיצי ריח חשמלי ולמעשה הם אפילו משמשים בתור כלים דקורטיביים היום לכל דבר ועניין. הפריט העיצובי מגיע בצורות שונות, החל מצורת כד, צורות מסורתיות ואפילו מפיצי ריח צרים במיוחד. בחירת העיצוב היא ביחס לעיצוב שיש לכם בבית היום, אנחנו נרצה להתאים את העיצוב ביחס לגודל המקום שיש למפיץ הריח, צבע וצורה. היצע העיצובים רחב וכל מה שנותר לכם הוא לבחור דרך הקטלוג את מפיץ הריח המתאים לכם.

 

מפיץ ריח חשמלי מעוצב – יתרונות

האם אתם באמת צריכים מפיץ ריח חשמלי מעוצב? בשביל לבסס לכם את כל הסגולות שיש במפיצי ריח ריכזנו את היתרונות הבולטים שלהם:

  1. חיפוי על ריחות לא נעימים – מפיץ ריח כשמו כן הוא. התפקיד של מפיץ הריח הוא להעניק לחדר ארומות מיוחדות בריחות שונים בהתאם לבחירה שלכם. מעבר לכך, הפצת ריח טוב מחפה על ריחות לא נעימים. כמו כן, יש לכם אפשרות לבחור במפיץ ריח שיש לנו יתרונות נוספים כמו יכולות טיהור אוויר – אך מערכת זו יותר יקרה.
  2. דקורציה – מפיצי ריח מעוצבים מעניקים לבית עיצוב ייחודי ואותנטי. יש דבר שנקרא שיווק חושי בעולם העסקים. שיווק חושי נוגע גם לתחושות הנעימות והפסיכולוגיות שמפיצי ריח מביאים איתם, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת הפצת ריח. לכן, יש חשיבות גדולה גם לדקורציה והיתרון הגדול הוא שרוב מפיצי הריח המעוצבים מאוד נאים למראה.
  3. השפעות פסיכולוגיות – מפיצי הריח מבוססים שמנים אתריים. הוכח כי לשמנים אתריים יש השפעה פסיכולוגיות ישירה על מצב הרוח שלנו. תוכלו לעיין באינטרנט בקלות ולמצוא את הסגולות הייחודיות של כל אחד מהשמנים, לדוגמא רוזמרין מפיג מתח… שמנים אתריים יכולים לסייע לכם בדברים הבאים: הפגת לחץ וחרדה, מיקוד, רעננות, מצב רוח טוב ועוד. מנגד, לריחות לא נעימים יש השפעה פחות טובה על התחושה שלנו – גם אם אנחנו לא שמים לב. 
  4. יעילות – דיברנו על שיווק חושי ודיברנו על השפעות פסיכולוגיות. ניגע רק בעולם העסקים, עסקים רבים רוכשים מפיצי ריח חשמליים כדי לשפר את יעילות העבודה בעסק. ככל שהתחושה של עובדי החברה תהיה טובה יותר, כך היעילות תתגבר. מפיצי ריח חשמליים בעלי השפעה רבה על היעילות שלנו ומעבר לכך, גם על הלקוח הפצת ריחות משפיעה – ככל שהריח יהיה טוב ומאופיין עם העסק ככה תמתגו את עצמכם ותגרמו ללקוח לשהות זמן רב יותר בעסק.

 

מפיץ ריח חשמלי מעוצב – טבלת מחירים

 

יחס הפצת ריח למ"ר מחיר הערות
עד 20 מ"ר 20-120 ש"ח עבור חללים קטנים, משרדים, חדרי שינה, שירותים וכד'.
עד 50 מ"ר 220-450 ש"ח עבור סלונים, חללים בינוניים.
עד 100 מ"ר 250-550 ש"ח מפעלים, חללי משרדים פתוחים, מפיצי ריח לסלון ולמטבח
עד 400 מ"ר 600-900 ש"ח עבור חללים גדולים, אזורים תעשייתיים, מסעדות
עד 600 מ"ר 850-1,400 ש"ח חללים גדולים – מפיצי ריח עוצמתיים.

 

יש לקחת בחשבון גם עלויות תחזוקה. בכל הנוגע לצריכת חשמל, הצריכה מאוד מינורית גם עבור מפיץ ריח חשמלי מעוצב של עד 600 מ"ר. מעבר לכך, התחזוקה הקריטית היא למעשה יחידות המילוי. עלות יחידות מילוי תנוע בין 20 ש"ח לעד 300 ש"ח כאשר המחיר הגבוה מתייחס ליחידות מילוי של בין 500 מ"ל לליטר ואילו המחירים הנמוכים מתייחסים ליחידות מילוי של עד 250 מ"ל.

תדירות החלפת יחידות המילוי היא בהתאם לשימוש שלכם. כפי שכבר ציינו, אתם בוחרים מתי להפעיל את מפיץ הריח החשמלי, ניתן לקבוע זאת בשעות קבוע אפילו באמצעות אפליקציה ייעודית. לפני גמר המילוי נורית חיווי תידלק ותתריע על כך.

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: