מפיץ ריח למשרד

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיץ ריח למשרדהמשרד שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם. במשרד אתם מקבלים לקוחות חדשים, נפגשים עם קולגות, מדברים עם עובדים ועוד. ריח נעים הוא דבר חשוב מאוד כאשר נכנסים למשרד. על ידי מפיץ ריח למשרד ניתן להנות מריח נעים ולנטרל ריחות לא נעימים. מפיץ ריח למשרד מספק לכם חלל נעים ומאפשר לכם אירוח לקוחות באווירה נעימה ונינוחה תוך השארת רושם חיובי על המבקרים במקום. על מנת לרכוש מפיץ ריח יש לבחור מפיץ ריח מתאים. על כך נרחיב במאמר הבא.

 

מהו מפיץ ריח למשרד?

מפיץ ריח למשרד הוא למעשה מתקן שמפיץ ומפזר ריח נעים ברחבי המשרד. מדובר במפיץ ריח חשמלי שמבוסס על סוללות או על חיבור לחשמל. מפיץ ריח למשרד לוחץ על הספריי שמפזר את הריח בהתאם לכמות ולתדירות שתבחרו. כך למעשה אתם שולטים בריח המתפזר במשרד בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. מלבד לתדירות ולכמות ניתן לבחור את הריח האהוב עליכם ואת המיקום בו תתקינו את מפיץ הריח. 

מפיץ ריח למשרד במגוון סוגים

קיימים מפיצי ריח למשרד במגוון סוגים. המטרה של מפיץ הריח הוא לפזר ריח נעים בחלל בו הוא נמצא. לכן קודם כל עליכם לחשוב איזה ריח אתם מעדיפים. אוהבים ריח של פירות? ריח של תבלינים? ריח של פרחים? תוכלו לבחור את מפיץ הריח בריח האהוב עליכם מבין מגוון רחב של ריחות. מלבד לריח יש לבחור מפיץ ריח בהתאם לפרמטרים נוספים. 

קיימים מפיצי ריח בגדלים שונים. תוכלו לבחור מפיץ ריח שמתאים לאולם גדול או במפיץ ריח קטן שמתאים לארון או לרכב. מפיצי הריח הגדולים יכולים להכיל ליטר של נוזל ריחני ויפזרו ריח באולמות גדולים כהלכה. כמו כן, תוכלו לבחור בין מפיץ ריח חשמלי ללא. מפיץ ריח חשמלי, מגיע בכל גודל וסוג עם מגוון ניחוחות. מפיץ הריח החשמלי עובד על חיבור לסוללות או חיבור לחשמל ומופעל על פי תוכנית הפצה כאשר אתם בוחרים את הכמות והתדירות בו יפעל. 

 

למה לשים מפיץ ריח למשרד?

חלל משרדי הוא מקום שמבלים בו שעות רבות. במשרד מתרחשים אירועים שונים, נכנסים לקוחות ויש אנשים שמתנהלים במשרד לאורך שעות היום. אוויר נעים ומבושם יכול להשפיע על רמת הנינוחות של העובדים במשרד. יש מקומות בהם יש חשיבות רבה למפיצי ריח כמו מכוני כושר, קופות חולים, קניונים ועוד. מדובר במקומות עם אנשים רבים ויש לדאוג לניחוח נעים שייתן תחושה נקיה ונעימה במקום. על מנת להבטיח שהמקום יהיה נעים יש צורך להתקין מפיץ ריח . המפיץ ריח יעניק למקום תחושה טובה, נקייה ויוקרתית מבלי שתצטרכו להתאמץ ולוודא שהריח במקום נעים. בחרו מפיץ ריח למשרד עם ריח נעים, שיעשה את העבודה ושיתאים בדיוק לצרכים שלכם. 

כיצד נבחר מפיץ ריח למשרד?

כפי שציינו, קיימים מפיצי ריח מסוגים שונים, בגדלים שונים וכאשר אתם באים לרכוש מפיץ ריח יש לבחור את מפיץ הריח המתאים לכם ביותר. במידה שתבחרו מפיץ ריח לא מתאים הוא לא ישפיע על החלל כמו שיכול להשפיע. מלבד זאת, מפיץ ריח לא מתאים עלול לגרום לדחיסת האוויר בצורה בולטת וחריפה שתעשה את ההפך מהכוונה שלכם- במקום ליצור אווירה נעימה ונקייה האווירה תהיה דחוסה ויהיה קשה לנשום את האוויר במשרד. אז כיצד נבחר מפיץ ריח למשרד? על מנת לבחור מפיץ ריח בצורה נכונה יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים.  

  • שטח המשרד

על מנת לבחור מפיץ ריח יש לקחת בחשבון את שטח החלל. לשם כך יש למדוד מידת אורך, מידת רוחב ולהכפיל. שימו לב שאתם מודדים את שטח החלל ולא את ההיקף שלו מאחר שמפיץ ריח למשרד מבוסס על שטח החלל. כפי שציינו קודם, קיימים מכשירים קטנים שמתאימים לחלל עם שטח קטן וחללים עם שטח גדול כמו 1,000 מ"ר. לכן, חשוב מאוד לבדוק מה שטח המשרד ולבחור במכשיר בעל שטח הפצה שמתאים למדידות של המשרד. 

  • שטח פנים פנוי להתקנה

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת מפיץ ריח למשרד הוא שטח הפנים הפנוי עבור המכשיר. בדקו כמה מקום יש לכם על הקיר והיכן אתם יכולים להתקין את מפיץ הריח. אם שטח המשרד שלכם גדול אתם תצטרכו מפיץ ריח גדול ולכן חשוב שיהיה מספיק שטח פנים פנוי להתקנתו. בחדר קטן כנראה שלא תהיה בעיה ותצליחו למצוא פינה פנויה שמתאימה להתקנת המכשיר. אך בחללים גדולים, במיוחד כאשר הקירות עמוסים, קשה למצוא מספיק מקום למפיץ ריח גדול ולכן יש לפנות מקום לקראת ההתקנה. 

  • יכולות האוורור במשרד

פרמטר חשוב נוסף בבחירת מפיץ ריח למשרד הוא מה יכולות האוורור במשרד. האם ניתן לפתוח חלונות או שיש מערכת אוורור פנימית? חשוב לקחת זאת בחשבון על מנת לבחור את מפיץ הריח שמתאים למשרד בהתאם ליכולות האוורור בו. ההמלצה היא לבחור מערכת אוטומטית וסיסטמתית שתבצע את מרבית העבודה בלי מאמץ מצידכם. 

  • עלות 

לבסוף, עוד פרמטר שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים מפיץ ריח למשרד הוא עלות מול תועלת. כפי שציינו קיימים מפיצי ריח מסוגים שונים, בגדלים שונים ועם יכולות שונות. קיימים מפיצי ריח בעלויות נוחות שלא מצריכים תחזוקה מורכבת. לכן, כאשר אתם בוחנים את מפיצי הריח השונים בררו מה העלות מול התועלת של המכשיר. כמה הוא יעיל, מה התחזוקה הדרושה למכשיר ועוד. חשוב לבחור את מפיץ הריח שנותן את המענה הטוב ביותר לדרישות של המשרד ולא בהכרח את המכשיר הזול ביותר. עם זאת, ניתן למצוא מפיצי ריח טובים גם במחירים נוחים, לכן אל תמהרו לרכוש את מפיץ הריח היקר ביותר. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: