מפיץ ריח נטען

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיץ ריח נטעןרוצים מפיץ ריח נטען? המאמר הבא הוא בשבילכם. מפיץ ריח הוא מכשיר שמאפשר הפצת ריח נעים במקומות בהם הוא מותקן. כך אתם יכולים להנות מריח טוב ברכב שלכם, בחדר שלכם, במעלית של הבית ובכל מקום אחר. על מפיץ ריח נטען נרחיב במאמר הבא. 

 

מה זה?

מפיץ ריח הוא מתקן שמפזר ריח נעים בחלל בו נמצא. קיימים מפיצי ריח ממגוון סוגים שונים. כך ניתן לבחור מפיץ ריח גדול או מפיץ ריח קטן, מפיץ ריח חשמלי, מפיץ ריח נטען ועוד. 

מפיץ ריח נטען הוא מפיץ ריח שיכול לעבוד במשך מספר שעות עד שיהיה צורך להטעין אותו. המכשיר עובד על ידי מילוי ריח מתאים, בריח שתבחרו. ברגע שמילוי הריח נגמר ניתן לרכוש מילוי ריח חדש ולמלא את מפיץ הריח כך שאין צורך בהחלפתו במכשיר חדש. 

למה צריך?

חוש הריח הוא אחד החושים שמשפיעים על מצב הרוח שלנו. בדרך כלל אנשים יבחרו בן זוג שהם מתחברים לריח הגוף שלו, בין אם זה מודע ובין אם לא. אם תיכנסו למקום מסוים ותריחו ריח רע אתם תרצו ללכת מאותו מקום מהר מאוד. כאשר מריחים ריח טוב הריח גורם לנו לתחושה טובה ונעימה, המקום מרגיש נקי ונוח לשהות בו. כמו כן, ריח יכול להעלות לנו גם זיכרונות לאנשים, מקומות, תחושות ולכן יש לכך השפעה רבה על חיינו. מפיץ ריח נטען יאפשר לנו להנות מריח נעים במקומות בהם אנו שוהים. 

 

יתרונות

למפיץ ריח נטען יש מספר יתרונות שונים. ריכזנו לכם את המרכזיים בהם- 

  • השקעה לטווח ארוך- מפיץ ריח נטען הוא מכשיר רב פעמי. כלומר רכישה של מפיץ ריח כזה היא למעשה השקעה לטווח ארוך. כאשר מילוי הריח במפיץ הריח נגמר ניתן לרכוש מילוי ריח חדש וכך ניתן  להשתמש במפיץ הריח לאורך זמן. רכישת מילוי ריח חדש היא הוצאה נמוכה יותר מאשר רכישת מפיץ ריח חדש ולכן מדובר בהשקעה משתלמת. 
  • מגוון ריחות- מפיץ ריח נטען מגיע במגוון ריחות. מעדיפים ריח של פרחים? או שאתם בכלל אנשים של תפוז או לימון? כאשר בוחרים במפיץ ריח נטען ניתן לבחור בריח האהוב עליכם מתוך מגוון ריחות אפשריים. 
  • התאמה למרחב- מפיץ ריח נטען הוא מפיץ ריח שמגיע במגוון גדלים וסוגים. כך תוכלו להתאים את מפיץ הריח לחלל בו תתקינו אותו כך שישפיע בצורה מתאימה. 
  • אקולוגי- מפיץ ריח נטען נחשב למכשיר אקולוגי. הסיבה לכך היא שמדובר במכשיר רב פעמי. כאשר מילוי הריח במפיץ הריח נגמר, ניתן לרכוש מילוי ריח חדש. כך אין צורך לזרוק את המפיץ הישן ולזהם את הסביבה. 

קראו עוד: איך לבחור מפיץ ריח חשמלי?

סוגים שונים

כפי שציינו, קיימים סוגים שונים של מפיצי ריח, כאשר בהם גם מפיץ ריח נטען. בזכות כך ניתן לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות עד שנמצא את מפיץ הריח שמתאים לנו ביותר. ניתן לבחור בין מגוון ריחות- פרחים, תבלינים, פירות, שילוב של ריחות ועוד. כמו כן, ניתן להתאים את מפיץ הריח לגודל החלל בו יפעל. אם מדובר בחלל גדול יש לבחור במפיץ ריח ששטח ההפצה שלו מתאים לגודל החלל. חשוב להבין שהתאמה לא נכונה של מפיץ הריח עלולה להשפיע באופן שלילי על הריח במקום ולא להשיג את המטרה לשמה הוא קיים, לכן יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הנדרשים להתאמת מפיץ הריח למרחב. 

אז איך לבחור?

על מנת לבחור מפיץ ריח נטען יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים. קודם כל מדדו את שטח החלל. שטח החלל משפיע על שטח ההפצה של מפיץ הריח כך שישפיע על החלל או לא ישפיע כלל. על מנת למדוד את שטח החלל יש צורך למדוד מידות אורך, מידות רוחב ולהכפיל. חשוב מאוד לוודא שאתם אכן מודדים את שטח החלל ולא את היקף החלל מאחר שמפיצי ריח מתבססים על שטח. ככל ששטח החלל גדול יותר כך יהיה צורך במפיץ ריח גדול יותר. לאחר שתמדדו את שטח החלל תוכלו להתאים את מפיץ הריח ולבחור בין מפיצים שמתאימים לחלל של 1,000 מ"ר או של 5 מ"ר. 

הפרמטר השני שיש לקחת בחשבון בבחירת מפיץ ריח והתאמתו לחלל הוא שטח הפנים הפנוי להתקנת המכשיר. מפיצי הריח מותקנים על גבי הקיר. ככל שהחלל גדול יותר כך יש צורך במפיץ ריח גדול יותר ושטח הפנים שיהיה דרוש להתקנת המכשיר יהיה גדול יותר. לכן, חשוב לוודא שיש לנו מספיק מקום להתקנת המכשיר ובמידה שאין מספיק מקום פנוי חשוב לפנות מקום. בדרך כלל בחללים קטנים בהם יש צורך במפיצי ריח קטנים לא תהיה בעיה. 

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת מפיץ ריח והתאמתו לחלל הוא יכולות האוורור בחלל בו יותקן מפיץ הריח. האם האוויר בחלל טבעי? האם מדובר בחלל עם מערכות אוורור פנימיות? אוורור החלל ישפיע על הריח בו ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון בבחירת מפיץ הריח. 

לבסוף, קחו בחשבון את העלות של מפיץ הריח אל מול התועלת שלו. כפי שציינו קיימים מפיצי ריח שונים בגדלים שונים ומסוגים שונים. לכל מפיץ ריח יהיו מחירים שונים וכך תמורה שונה למחיר. ההמלצה שלנו היא לא לבחור אוטומטית את מפיץ הריח היקר ביותר ולא להתפשר על מפיץ הריח הזול ביותר אלא לברר- כמה מפיץ הריח יעיל, האם הוא מצריך תחזוקה, אם כן מה התחזוקה שמצריך ועוד. קיימים מפיצי ריח בעלויות נוחות שפועלים באופן מצוין ומאפשרים תחזוקה קלה ופשוטה. לכן, לפני שאתם רוכשים מפיץ ריח בררו עלות מול תועלת. ההמלצה היא לבחור במפיץ ריח עם מערכת אוטומטית וסיסטמתית ככל הניתן, כך שיספק מענה מצוין בלי השקעת מאמץ מצידכם. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: