מפיצי ריח חשמליים לעסק

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיצי ריח חשמליים לעסקהאם כדאי להתקין מפיצי ריח חשמליים לעסק? לפי מחקרים הוכח כי ריחות נעימים יכולים להשאיר לקוחות בעסק זמן רב, תורמים ליעילות העבודה ומשפרים את מצב הרוח. ניגע כבר בכל היתרונות של מפיצי ריח חשמליים לעסק בהמשך. מה זה מפיץ ריח חשמלי? האם זה משתלם או פוגע ברווחיות החברה ואיך מתקינים אחד כזה? 

 

מפיצי ריח חשמליים לעסק – מה זה?

מפיצי ריח חשמליים כשמם כן הם, המטרה שלהם היא להפיץ ריח לפי הבחירה שלכם. ניתן לבחור את יחידות המילוי בהתאם לנישה בה אתם נמצאים, ובהתאם למה שהלקוח שלכם צריך להרגיש. הארומות מבוססות על טכנולוגיית אידוי באמצעות שמנים אתריים. מפיץ הריח מחובר לחשמל, מחובר למערכות המיזוג או באמצעות סוללה נטענת. לכל מפיץ ריח יש לחצנים המופיעים עליו כדי לבחור זמן הפעלה מדויק (טיימר), הפעלה ידנית, וויסות דרגות פליטה ועוד. ניתן להפעיל את מפיץ הריח באמצעות לחיצה ידנית, שלט רחוק ובדגמים מתקדמים גם באמצעות אפליקציה.

מהם שמנים אתריים?

שמנים אתריים מופקים מהצומח. מלבד ליתרונות כמו הפחתת מתח וחרדה, מיקוד ועוד. לשמנים אתריים יש סגולות רפואיות. השמנים נשמרים בבלוטות. השמנים האתריים מגינים מפני חיידקים, עובשים, פטריות וגורמות למניעת מחלות. לכל צמח ממנו מופק שמן אתרי יש סגולות אחרות, לדוגמא רוזמרין מפיג חרדה, יש ריחות חריפים מעט שמטרתם לעורר תיאבון ולכן הם מאופיינים בעיקר במסעדות. אופן הפעילות של השמן האתר הוא ביחס לרכיבים פעילים שנמצאים בו כמו טרפנים, פנולים ועוד. 

 

איך פועל מפיץ ריח חשמלי?

מפיצי ריח חשמליים לעסק הם הוצאה לכל דבר ועניין, ולכן נרצה לשקלל הוצאות בעבור תחזוקה. אמנם ההוצאות אינן גבוהות ולרוב מסתכמות בהחלפת יחידת מילוי (הוצאות חשמל מעטות). כדי להוזיל עלויות ולשמור על תחזוקה הולמת אנחנו נרצה לבחור במפיץ ריח חשמלי אותו נוכל להפעיל בשלט רחוק או באמצעות אפליקציה. ניתן לקבוע מועדים קבועים מראש בהם מפיץ הריח פועל, ניתן לבחור את דרגת הפליטה ובכך לחסוך עלויות. 

מפיץ ריח חשמלי פועל על ידי הפצת הארומה אותה בחרתם באמצעות מערכת אוורור פנימית, אידוי, חימום וערפל דק. מומלץ למקם את מפיץ הריח במקום שאין לו חסמים. כאשר מדובר על מפיצי ריח קטנים היינו ממליצים לכם לבחור במפיצים נטענים – כך תוכלו להעמיד את מפיץ הריח על שולחן משרדי. חשוב להדגיש, יש עיצובים שונים ונעימים לעין למפיצי ריח כך שבחינת דקורציה – זה רק יכול להועיל.

 

למה להתקין מפיצי ריח חשמליים לעסק?

  1. נטרול ריחות – עסקים רבים פועלים מול קהל גדול של לקוחות, כמות עובדים גדולה ובכל כניסה לחלל העסק הריחות עשויים להיות מושפעים מגורמים שונים – החל מבני אדם, בעלי חיים ועד לאזור בו אתם נמצאים. ריחות רעים משפיעים לרעה על טיב העבודה, על התחושה הרגשית ואפילו יקבעו אם לקוח ירכוש מכם או לא. אחד האלמנטים המרכזיים של מפיצי ריח חשמליים לעסק הוא למגר ריחות לא נעימים על ידי פיזור ארומות עם ניחוחות טובים. 
  2. הגדלת מכירות – זה אמנם יכול להישמע כקלישאה, אבל תבדקו היטב תראו שכל העסקים המובילים פועלים בצורה הזאת. שיווק חושי הוא אלמנט שיווקי ומכירתי שמושפע מכלל החושים שלנו. בדרך כלל, בית עסק ירצה לגעת בשני חושים לפחות – בעיקר חוש הראייה וחוש הריח. חוש הריח פועל על זיכרונות, פועל על תחושה נעימה שגורמת ללקוחות רבים להישאר ולעובדים להיות יעילים יותר.
  3. שיפור נשימה – על מכשיר אדים שמעתם? בדיוק כמו מכשיר אדים, גם מפיצי ריח חשמליים לעסק פועלים וממלאים את האוויר בלחות. אוויר יבש מצד שני גורם לאי נוחות (בעיקר למי שסובל ממחלות בדרכי הנשימה). מפיץ ריח חשמלי בכל זמן קבוע ממלא את החדר מחדש בארומות ובלחות נכונה כדי להקל על דרכי הנשימה. התוצאות כמובן בשיפור דרכי הנשימה כוללות מיקוד, נינוחות ושיפור איכות השינה.

 

מפיצי ריח חשמליים לעסק – חסרונות

החיסרון המרכזי של מפיץ ריח חשמלי לעסק הוא תחזוקה. כן, יש לתחזק בצורה נכונה את מפיץ הריח החשמלי כדי לקבל את התמורה. התחזוקה היא ביחס לשימוש שלכם במוצר, התחזוקה העיקרית היא מילוי המיכל בכל פעם שנורית החיווי מתריעה שהמילוי עומד להיגמר. לרוב אנחנו נקבל הודעה כאשר המיכל מגיע לרבע האחרון שלו. אופן תדירות החלפת יחידות המילוי משתנה בהתאם לשימוש, אך לרוב מדובר על מספר שבועות עד חודשים. כל יחידת מילוי משתנה במחיר שלה ביחס לסוג השמן האתרי וביחס לכמות הנוזלים. 

כמה עולים מפיצי ריח חשמליים לעסק?

המחירים משתנים בהתאם לגודל החלל. כל מפיץ ריח חשמלי הוא בעל יכולות מסוימת להפצת ריחות עד לגודל מסוים של חדר. נוכל לראות בכל מפרט טכני את היחס המתאים לפי מ"ר. אנו ממליצים תחילה לא לבחור בגודל המדויק, אלא מעט יותר. תוכלו תמיד לווסת את דרגת פליטת האוויר אם אתם מרגישים שהפיזור הוא קיצוני לכם. העלויות משתנות ונעות בין 70 ש"ח ל-1,400 ש"ח ומעלה. אם המשרד שלכם הוא קטן, תוכלו להסתפק במכשיר שמספק פיזור ניחוחות לעד 5 מ"ר-15 מ"ר. מצד שני, אם מדובר על חלל גדול של משרדים נרצה לבחור במפיץ ריח שמספק פיזור ניחוחות לעד 100 מ"ר או ביחס לגודל החלל המלא ואז המחיר יגיע יותר לאזורים של 400-600 ש"ח.

משפיע נוסף על המחיר הוא האם מדובר על מכשיר משולב במערכת טיהור אוויר. בגדול, מומלץ להניח את מפיץ הריח באזור פתוח (משמע אין אובייקטים בדרך שיכולים להפריע לפיזור האוויר). לא מומלץ להניח את מפיץ הריח סמוך לפתחים כמו חלונות, דלתות ועוד. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: