מפיצי ריח תעשייתיים

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מפיצי ריח תעשייתייםאיך אנחנו יכולים לנטרל ריחות לא נעימים במקום בו אנחנו עובדים? גם אם אנחנו עובדים סמוך לאזור תעשייה או במפעל כלשהו, הריחות הלא נעימים משפיעים עלינו ועל הפעילות שלנו. מפיצי ריח תעשייתיים בעלי תפקיד חשוב – מיגור ריחות רעים על ידי פיזור ארומות שונות. מפיצי ריח תעשייתיים נועדו לחללים גדולים, על חדרים גדולים, אזורי תעשייה ומקומות בעלי ריחות דומיננטיים. 

 

איך עובדים מפיצי ריח תעשייתיים?

חשוב קודם כל שנבין איך נראים מפיצי ריח תעשייתיים. יש לנו מפיצי ריח ביתיים שלרוב גודל לא יעלה על מספר ס"מ בודדים. מצד שני, מפיצי ריח תעשייתיים חייבים לעבוד עם עוצמה גבוהה יותר ולכן, גודלם יהיה כמה עשרות ס"מ לאורך ולרוחב. הגודל משתנה בהתייחס לעוצמת פליטת האוויר ביחס לגודל אחר. לכל מפיץ ריח יש את גודל החלל אליו הוא מתאים לפי מ"ר. מלבד לכך, יש לשקול התאמה ביחס למקומות פתוחים, אזורי תעשייה, ריחות לא נעימים, תחלופת אנשים, גובה תקרה ועוד. 

במקרה בו השטח שלכם עולה על 300 מ"ר ואפילו 100 מ"ר, נרצה אולי לשקול להציב שני מפיצי ריח תעשייתיים בכל קיצון של החלל. מבחינת עיצוב, יש עיצובים שונים של מפיצי ריח תעשייתיים ורובם גם עובדים עם מערכות טיהור אוויר. נוכל להתקין את מפיץ הריח בתלייה על גבי הקיר באמצעות כמה ברגים, נוכל להתקין את מפיץ הריח בתוך תעלות מערכות המיזוג או להציבם על קרקע שטוחה ויציבה. המערכת עובדת על ידי אידוי, חימום וגלי קול שבאמצעות כל אחת מהטכנולוגיות הפצת השמנים האתריים נעשית באופן כזה או אחר.

לכל מפיץ ריח יש מיכל מילוי, מפיצי ריח תעשייתיים לרוב יהיו בעלי מיכל מילוי העולה על 500 מ"ל. יש למלא בכל פעם מחדש את מיכל המילוי בבחירת תערובת שמנים אתריים. המחיר של יחידת מילוי עומדת בין 40 ש"ח ועד 300 ש"ח ביחס לכמות המ"ל שנמצאת במיכל (החל מ-20 מ"ל ועד 1,000 מ"ל). 

איך מתקינים מפיצי ריח תעשייתיים?

בשביל לבחור את מפיץ הריח המתאים נרצה לשקלל את גודל החדר לפי מ"ר. אם יש לכם את תוכנית העבודה של החלל זאת תהיה הדרך הטובה ביותר לדעת מהו גודל השטח. אם אין לכם את תוכניות העבודה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכפיל את אורך החדר ברוחב החדר. בדרך כלל במפעלים יש תקרה גבוהה ולכן נרצה לקחת גם את הנתון הזה בחשבון. כעת, יש להתאים את מפיץ הריח ביחס לגודל הפליטה שלו שמצוין בכל מפרט טכני. אם השטח שלכם עומד על כ-100 מ"ר, אנו ממליצים לבחור ביחס פליטה הגדול מ-100 מ"ר. 

מפיץ ריח יכול להיות מותקן במערכות מיזוג, על גבי הקיר או בעמידה על קרקע יציבה. אם יש חשש למגע עם מים אנו ממליצים לדאוג שיהיה בסיס אחר למשטח ולא ישירות על הקרקע. יש לוודא שאין חפצים שעומדים בקרבת מפיץ הריח כמו מכונות, ארונות, או כל דבר אחר שיכול למנוע הפצת ריחות בצורה ישירה (במרחק הקרוב למפיץ הריח). יש גם לקחת בחשבון את מקום ההתקנה בשביל הנוחות להחלפת יחידות המילוי. 

קראו עוד: מפיץ ריח למשרד

האם יש השפעה לארומה שבחרנו?

לאחר שהבנו מהו מפיץ ריח, איך מתקינים אותו בצורה נכונה ומחשבים את גודל חלל החדר, כעת נדון קצת בארומות. למה אתם צריכים מפיץ ריח? האם לריח יש השפעה כל כך קריטית למפעל שלכם? התשובה היא כן. הוכח מדעית כי ריח משפיע על מצב הרוח לטובה או לשלילה. שמנים אתריים מגיעים בתערובות שונות ובארומות שונות אשר כל ארומה עשויה להשפיע באופן כזה או אחר על השוהים במקום. תחילה, ההשפעה הראשונה היא ריח נעים – כולנו אוהבים להיכנס למקום עם ריח נעים. דבר שני, יש ארומות מסוימות שמטרתן להפחית חרדה, עבור מיקוד, מצב רוח טוב, הפחתת לחצים ועוד. בכל המפעלים הגדולים של אמזון, פייסבוק וכל החברות הגדולות הם משתמשים במפיצי ריח כדי לתרום לתחושת שלווה בקרב העובדים והתוצאות הן בהתאם. טיפ מאיתנו – התאימו את הארומה ביחס לנישה שלכם ובכך תצרו מותג. 

מפיצי ריח תעשייתיים גם שימושיים לנטרול ריחות תעשייתיים. הריחות במפעל ובאזורי תעשייה לא תמיד נעימים, מפיץ ריח איכותי לא רק מפיץ ריח נעים, אלא גם מחפה על ריחות לא נעימים. מומלץ לרכוש מפיץ ריח עם מערכת טיהור אוויר וההשפעה תהיה ניכרת לעין.

 

כמה עולים מפיצי ריח תעשייתיים?

המחיר של מפיצי ריח משתנה ביחס לגודל המוצר, ובאם מדובר על מפיץ ריח משולב במערכת טיהור אוויר. לפניכם טבלת מחירים אשר מייצגת את המחירים הממוצעים ביחס לפליטת החלל באוויר. נתייחס לשטחים הנעים בין 100 מ"ר ועד 600 מ"ר:

גודל החלל  מחיר
100 מ"ר 250-550 ש"ח
200 מ"ר 350-750 ש"ח
300 מ"ר 550-900 ש"ח
400 מ"ר 600-900 ש"ח
600 מ"ר 850-1,400 ש"ח

מחירון יחידת מילוי עד 1,000 מ"ל:

סך כל תכולת יחידת מילוי מחיר
100 מ"ל 80-120 ש"ח
500 מ"ל 150-250 ש"ח
1,000 מ"ל 300-450 ש"ח

 

זכרו, מומלץ להתייעץ עם החברה ממנה אתם רוכשים את מפיצי הריח בנוגע למקום ההתקנה ביחס ספציפי למפעל שלכם. לעיתים יטיב לבחור בשני מפיצי ריח מאשר מפיץ ריח עוצמתי בודד. 

כתבו לנו לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות

המרכז למערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות מתמחה במתן מידע בתחום מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות, כל מה שרציתם לדעת על מערכות טיהור אוויר ופיזור ריחות. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: